3 věci, za které vděčím podnikání

V září jsem získala diplom v soutěži Živnostník roku 2021. Nominoval mě tam Robert Vlach z organizace Na volné noze. Já přitom do poslední chvíle nevěřila, že tam se svou abstraktní profesí patřím.

Myslela jsem, že živnostník roku je truhlář nebo výrobce kozích sýrů. Pletla jsem se. Porota u nás v Ústeckém kraji mě zařadila mezi regionální vítěze. Nejsem úplně medailový typ, ale byla to mě příležitost podívat se z odstupem na celých těch 6 let na volné noze. Cítim velký vděk.

  • V podnikání jsem se naučila oceňovat práci druhých a s radostí za ni platit. Změnil se tak můj vztah k penězům.
  • V podnikání jsem našla svobodu. Od té doby, co si nehledám dobrou práci, ale sama si ji tvořím, žiju podle sebe.
  • V podnikání jsem pochopila, co znamená být na cestě a nefixovat se na cíl. Najednou jsem v pohodě s tím, že nevím kam směřuju. Stačí mi každý den spatřit kousek. V práci i v životě.

Jste také na cestě? Více o mém přechodu z práce na volnou nohu sdílím v této přednášce. Dělím se o to, co pomáhalo i o to, co bylo špatně. A také mluvím o tom, co se mi osvědčilo v cenotvorbě.

Máte e-shop? Mějte v něm ty nejlepší prodavače

Víte, že popisky vašich produktů jsou vaši prodavači? Můžou být buď otrávení a nejistí, nebo celou duší nadšení a přesvědčiví. Podívejte se ještě, jak popisky vyladit.