Mé služby a ceny

Pomohu vám zformulovat myšlenky. 
  Objevit, v čem přesně je vaše firma silná a dostat to do slov. Protože dobré texty podnikání nejen nekazí, ale rovnou ho i posouvají. 

Startovací konzultace

Rychlý a praktický začátek spolupráce pro všechny nové klienty. Místo zdlouhavých úvodů skočíme rovnou na to, co teď řešíte. Odkryjeme a pojmenujeme hlavní problémy.

5 000 Kč

Pokračující konzultace

Už se známe a jde nám to? Pojďme pokračovat. V původním tématu nebo   v jakémkoli novém, které ve firemní komunikaci řešíte. Ať od poslední konzultace uběhl týden nebo rok. 

4 000 Kč

Copy revize

Máte texty, ale potřebujete druhé oko? Pročtu je a okomentuju se zkušeností z desítek jiných webů napříč obory. Hned tak uvidíte, co můžete zkrátit, doplnit nebo říct jasněji. 

6 000 Kč

Copywriting

Máte zformulované myšlenky, jasno v tónu i stylu, ale pořád žádné texty? Nebo ne dost fungující texty? Povězte mi o vás a vašich zákaznících víc a dodám vám hotové texty. 

3 000 Kč/hod

Dlouhodobá spolupráce

Všechny mé služby v 1 balíčku. Pro klienty, se kterými se už známe a přesně víme, co a proč potřebujeme tvořit. Je to tedy další fáze spolupráce – už nejde o pojmenování, ale o reálné změny.

2 000 Kč/hod 

Řešila jsem desítky webů napříč obory

Mrkneme spolu i na ten váš? Napište mi