Dlouhodobá spolupráce pro stálé klienty

Všechny mé služby v jednom za jednotnou hodinovku v předplaceném balíčku. Plynule přepínáme mezi konzultacemi, revizemi a tvorbou nových textů. Přesně tak, jak ve svém projektu či firmě zrovna potřebujete.

Příklad z praxe: Co s klienty v rámci stálé spolupráce tvoříme?

# 1

S majitelem hotelu jsme si v konzultaci jsme si pojmenovali, že větší problém než texty na webové stránce, je to, že se opakovaně nedaří překlápět poptávky eventů v objednávky. Namalovali jsme si tedy celou cestu zákazníka, označili slepá místa, kde komunikace drhne, a začali to napravovat. Postupně jsme tak vytvořili třeba emailovou šablonu pro první kontakt nebo úplně nový formát cenových nabídek. Ten je pro lidi z venčí mnohem srozumitelnější a také jim na první pohled prezentuje výhody daného místa a vede k jasné další akci.

# 2

S výrobci prémiového psího krmiva jsme začínali konzultací rozpracovaných prezentačních webových stránek. Přišli jsme však na to, že potřebujeme mluvit hlavně k novým zákazníkům a ti začínají v e-shopové části v detailu produktů. Ne na naší vymezené stránce O nás. Začali jsme proto pracovat na tom, abychom podstatu firemního přístupu a všechny dobré efekty kvalitního krmení vpašovali hlavně tam. Vytvořili jsme tedy šablonu produktového popisku, který jde mnohem dál, než bylo ve firmě dosud běžné.

# 3

Prodejci bytových a zahradních doplňků přišli s tím, že potřebují zlepšit popisky ve svém začínajícím e-shopu. Postupně jsme ale došli k tomu, že to nestačí. Protože pokud nechceme zákazníky jen draze nakupovat a po první objednávce ztrácet, tak se jim potřebujeme průběžně připomínat. Udělali jsme si tedy mini průzkum toho, kdo u nás vlastně nakupuje a vytvořili na základě toho měsíční emailový magazín s praktickými sezónními tipy pro dům a zahradu. Teď ho pravidelně píšeme, rozesíláme a vyhodnocujeme už 3. rok.


Ceník dlouhodobé spolupráce
10 000 Kč/měsíčně (5 hodin x 2 000 Kč/h)

Výhody dlouhodobé spolupráce

  • Máte všechny mé služby za jednotnou a také nejvýhodnější možnou hodinovku
  • Neztrácíte energii zdlouhavým zadáváním, mám váš projekt či firmu v hlavě
  • Výstupy dostáváte bez většího čekání, protože s vámi automaticky počítám v kalendáři 

,,Čekali jsme pomoc s texty,
ale nasměrovalo nás to i k mnohým dalším změnám,"
říkají klienti

,,Vůbec by mě nenapadlo, že se dá nad texty a obsahem přemýšlet takto komplexně. Uvědomili jsme si díky konzultacím řadu souvislostí, které nám pomohou s dalším směrováním celé firmy.”
Jazyková škola Ovečka
Tomáš Ovečka
,,Chvílemi to vypadalo, že mi Michaela čte myšlenky. Podařilo se jí na mých stránkách odhalit přesně ty nedostatky, se kterými se sama potýkám. Navíc po konzultaci mi poslala názorné ukázky, co a jak mohu upravit.
Jazyková koučka a překladatelka
Miroslava Smíšková
,,Psát si sám texty na web je oříšek. Míša má ale dar odhalit, co chci vlastně říct. Také hned navrhne, jak to zformulovat jednoduše a zároveň atraktivně. Navíc je pro mě vzorem spolehlivosti - vždycky mi do druhého dne odepsala, co bude dál a dokdy; a pak to do puntíku splnila. Také ji mám rád jako člověka a je pro mě radost s ní spolupracovat.
Kouč v oblasti sebedůvěry a lektor NLP
Jirka Martišek
,,U Michaely mě nejvíc baví, jak je schopná se velmi rychle zorientovat v oboru klienta a pochopit jeho aktuální témata a potřeby. Konzultujeme s ní proto opakovaně. Třeba teď, když po dvou letech měníme celý náš web a s ním i nastavený tón a styl. Konzultace doporučuji všem, kteří už sice mají texty, ale potřebují na ně dostat nezaujatý pohled z venčí. ”
Majitelka firmy Whoop.de.doo a designérka
Anna Marešová

mě živí slova

webových projektů jsem konzultovala či textovala

mám v hlavě a také v e-booku copy triky

Neslibuju zázraky,
ale často mrknu a vidím

Zkusíme to společně? Napište mi